Piedāvājums

Izjāde apvidū – Izjāde pa Tērvtes skaisto dabu, mežiem, gūstot iekšējo mieru un prieku. Lieliska iespēja izrauties no ikdienas burzmas un atpūsties svaigā gaisā, relaksēties no ikdienas darbiem.

Izjāde uz vietas  jeb „apļa” pastaiga ar zirgu vai poniju – Izjāde, pie pavadas,  viena apļa garumā, pastaigājoties vai vieglā riksītī, izbaudot zirga grāciju un skaistumu. Pastaigu uz ponija priecāsies izbaudīt paši mazākie, gūstot burvīgas emocijas.

Brauciens pajūgā vai pārjūgā – Iespēja izbaudīt skaisto Tērvetes dabu, dodoties izbraucienā ar pajūgu vai pārjūgu, ģimenes vai draugu lokā, ikdienā vai atzīmējot kādu svinīgāku pasākumu. Jaukas emocijas, svaigs gaiss un burvīgas sajūtas.

Vizināšanās kamanās – Skaistās, sniegotās ziemas dienās, var baudīt braucienu kamanās, lai gūtu jaunus iespaidus un rastu senatnīguma „garšu”.

Vizināšanās ragavās – Baudot ziemas priekus, vizināšanās ar zirgu ragavās, ļaus gūt papildus adrenalīna pieplūdumu un neaizmirstamas emocijas, kas paliks ilgi atmiņā.

Vingrošana uz zirga – Īpašs mirklis starp zirgu un jātnieku – vingrošana zirga mugurā, kas apvieno gan reitterapiju, gan relaksāciju. Tas ir bezgala noderīgi, jo vingrošana uz zirga ir lieliska iespēja attīstīt koordināciju, līdzsvaru, pārvarēt bailes, mazināt stresu, panākt atslābināšanos un gūt pozitīvas emocijas.

Pasākumi ar zirgiem – Ar prieku piedalamies dažādos pasākumos – vecmeitu ballītēs, kāzās, bērnu dārza izlaidumos, svētku gājienos u.c.

Fotosesija ar zirgiem – Ja vēlies iepriecināt sevi vai kādu citu ar skaistu fotoseiju, šo brīnišķigo un cēlo dzīvnieku pavadībā, tad šī ir iespēja Tev. Piedāvājam fotogrāfa Jāņa Švītiņa pakalpojumus, vai arī braukt fotografēties ar kādu citu sevis izvēlētu fotogrāfu.